Zobacz więcej ofert pracy

Webdeveloper

SII Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3443 dni temu

Zatrudniając ponad 2000 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA
  • Prace projektowo/programistyczne
  • Udział w projektach w zakresie rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej w warstwie front-endu
WYMAGANIA
  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
  • Zaawansowana znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, XML/XSLT, JQuery
  • Doświadczenie w zakresie: projektowania aplikacji webowych, tworzenia działających prototypów
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • Doświadczenie w integracji działającego prototypu z usługami back-end po stronie serwera
  • Znajomość technologii GSA (Google Search Appliance)
  • Znajomość Angular"a
  • Mile widziana znajomość zagadnień: (RWD), REST, RIA oraz wzorców projektowych,
  • w szczególności MVC
  • Dbałość o dobre praktyki programistyczne
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Doskonałą atmosferę pracy

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poznaj

15 lat na rynku, 7 000 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, 7-krotny tytuł Great Place to Work – poznajcie Sii, najszybciej rozwijającą się firmę IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People.

Sii posiada swoje biura w 15 lokalizacjach w Polsce, w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile, Częstochowie, Białymstoku, Gliwicach i Szczecinie. Więcej na www.sii.pl