Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Webdeveloper Poznań
Webdeveloper / Webmaster / Programista PHP i JavaScript

MOBIME Studio
Poznań
praca stacjonarna
3211 dni temu

Ogłoszenie numer: 813991, z dnia 2015-10-01

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie stron, serwisów, sklepów internetowych, systemów CMS i innych aplikacji webowych. Miejsce pracy: Poznań. Cały etat (możliwe również ¾ etatu – akceptujemy nieregularne godziny pracy w przypadku np. studentów ostatnich lat)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość baz danych MySQL
  • dobra znajomość baz danych XML
  • bardzo dobra znajomość języka PHP, HTML i CSS (w tym HTML5 i CSS3)
  • dobra znajomość JavaScript (z naciskiem na jQuery)
  • dobra znajomość framework'a Bootstrap i dostosowywania tworzonych aplikacji do różnych rozdzielczości ekranu
  • umiejętność integracji tworzonych aplikacji z systemami płatności, porównywarkami internetowymi, portalami społecznościowymi itp.

Wymagania dotyczące doświadczenia zawodowego:

  • poparcie doświadczenia zrealizowanymi projektami
  • konieczne zaliczenie testu praktycznego

Wymagania dotyczące najistotniejszych cech osobowości:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań
  • zmysł estetyki – umiejętność estetycznego tworzenia i rozmieszczania elementów w obrębie aplikacji

Dodatkowe wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • podstawowa obsługa programu Photoshop (cięcie layoutów, analogiczne tworzenie elementów na wzór zaproponowanych przez grafika korzystając z pliku .psd – np. buttony)

Mile widziane:

  • znajomość programu Adobe Flash

Oferujemy

  • dodatkowe premie uznaniowe za terminowe i dokładne realizowanie projektów
  • udział w ciekawych realizacjach
  • umowa o pracę (poprzedzona 3-miesięczną, umową-zlecenie na okres próbny)