Zobacz więcej ofert pracy

Webdeveloper / Informatyk

STWD Roman Bilecki
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4099 dni temu

Ogłoszenie numer: 269797, z dnia 2013-04-26

Firma STWD to producent i dystrybutor łóżek oraz innych wyrobów sypialnych z drewna litego. Wyroby o nowoczesnym wzornictwie są eksportowane i sprzedawane detalicznie na rynek Unii Europejskiej. Od 2005 roku sprzedaż prowadzona jest także za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego BEDS.eu.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Ze względów na rozwój sklepu poszukujemy osoby na stanowisko Webdeveloper / Specjalista SEO, do głównych obowiązków na stanowisku należą:

  • Prace informatyczne w sklepie internetowym oraz na stronach www (programowanie, poprawa i tworzenie nowych funkcjonalności sklepu, aktualizacja i tworzenie witryn www, zadania i rozwojowe projekty informatyczne, itp.);
  • Utrzymanie i serwis stanowisk komputerowych i infrastruktury informatycznej;
  • Praca od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy - Bydgoszcz;

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie;

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS oraz PHP;
  • Ugruntowana znajomość podstawowych zagadnień SEO;
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Samodzielność i zorientowanie na powierzone zadania;

Mile widziane umiejętności i doświadczenie w:

  • SEO / SEM;
  • Framework Symfony lub inny;
  • e-commerce;
  • agencji e-marketingowej lub reklamowej;
  • XML, FLASH, Java i zarządzaniu bazami danych MySQL;
  • pracy w środowisku SVN;

Oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki finansowe;
  • Pracę w młodym zespole w szybko rozwijającej się firmie;
  • Stabilną i ciekawą pracę w branży e-commerce;
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego;