Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Webdeveloper Łódź
Webdeveloper / Frontend developer

MediaExpert
Łódź
praca stacjonarna
3074 dni temu

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • Udział w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B.

  • Rozbudowa i utrzymanie obecnych aplikacji internetowych/intranetowych.

  • Tworzenie nowych aplikacji.

Wymagania:
  • Doświadczenie w HTML5, CSS3, JavaScript i technologiach frontendowych (znajomość SASS lub LESS będzie plusem).

  • Umiejętność budowania responsywnych/adaptacyjnych stron www.

  • Znajomość bibliotek: jQuery, ExtJS, AngularJS lub/i podobnych.

  • Znajomość systemów szablonów (Smarty, Twig).

  • Umiejętność pracy z svn/git.

  • Wykorzystywanie narzędzi testowania aplikacji webowych i frameworków.

Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość i wykorzystywanie dobrych wzorców i praktyk w programowaniu.

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w PHP.

  • Umiejętność profilowania i optymalizacji stron www.

  • Umiejętność pracy w grupie i komunikowania się.

  • Kreatywność, otwartość, chęć rozwoju.

  • Świadomość celów biznesowych.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji.

  • Pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefit w postaci kartu MultiSport.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”