Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Webdesigner /Programista WWW | PHP

Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6289 dni temu

Ogłoszenie numer: 29641, z dnia 2007-05-28

Webdesigner /Programista WWW
PHP

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy programisty dynamicznych serwisow internetowych. W zakres pracy wybranej osoby bedzie wchodzilo: - projektowanie i oprogramowanie nowych serwisow, - aktualizacja i modyfikacja obecnych; Mile widziana jest znajomosc programowania w Deplhi (modyfikacje aktualnie dzialajacej aplikacji).

Wymagania

- doswiadczenie tworzeniu dynamicznych www z CMS; - biegla znajomosc programowania WWW - PHP, JavaScirpt, HTML, CSS, Perl, XML i innych zwiazanych z tworzeniem aplikacji WWW; - umiejetnosc tworzenia i wykorzystania baz danych (MySQL); - mile widziana administracja serwerami; - doswiadczenie w realizacji internetowych projektów poparte doswiadczeniem (prosimy o zamieszczenie listy, najlepiej linki, do zrealizowanych prac); - zmysl graficzny; - sumiennosc; - kreatywnosc; - zaangazowanie w realizowane projekty; - wysoka kultura osobista;

Oferujemy

- ciekawa i rozwijajaca prace przy duzych projektach; - mozliwosc rozwoju zawodowego; - dostep do najnowszych technologii informatycznych;