Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

360net.pl sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3192 dni temu

Ogłoszenie numer: 873931, z dnia 2015-11-18

www.360net.pl

Firma 360net.pl Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Do podstawowych zadań pracownika należeć będzie projektowanie stron www oraz rozwijanie aplikacji front-endowych pisanych w języku JavaScript.
  • Miejsce pracy - Wrocław (brak możliwości pracy zdalnej)

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • doświadczenie w pracy z preprocesorami typu Stylus lub SASS
  • doświadczenie w pracy z systemami CMS/CMF lub frameworkami PHP
  • znajomość PHP w stopniu minimum podstawowym
  • znajomość JavaScript w stopniu minimum podstawowym

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z front-endowymi frameworkami JS  - ReactJS lub Angular
  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu GIT, Github, Gulp/Grunt, Webpack
  • umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu ADOBE oraz zmysł estetyczny
  • pasja do uczenia się nowych technologii webowych i chęci rozwijania się jako programista JavaScript

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • pracę nad projektami opartymi o najnowsze technologie dla klientów polskich i zagranicznych
  • możliwość wpływu na kształt projektów i stosowane rozwiązania
  • możliwość rozwoju w kierunku programowania aplikacji internetowych w języku JavaScript
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 2 500 - 4 500 zł netto miesięcznie przy współpracy B2B lub na umowę zlecenie