Zobacz więcej ofert pracy

Web developer

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl E. Orzechowska
Łódź
praca stacjonarna
5303 dni temu

Ogłoszenie numer: 86239, z dnia 2010-01-08

Go3.pl zajmuje się tworzeniem serwisów www, sklepów internetowych, internetowego oprogramowania bazodanowego, systemami zarządzania sprzedażą MLM, pozycjonowaniem i hostingiem

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: WEB DEVELOPER Ł-1209 / praca

Opis stanowiska

  • wykonywanie i konsultowanie technicznych aspektów serwisów WWW
  • tworzenie serwisów WWW w oparciu o autorski system CMS
  • rozwój i utrzymanie istniejących serwisów

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracach nad projektami Web (zatrudnienie)
  • biegła znajomość technologii internetowych HTML, CSS i specyfiki aplikacji internetowych
Mile widziane:
  • znajomość SMARTY TEMPLATES
  • znajomość XML oraz JavaScript
W naszym zespole oczekujemy osób samodzielnych w organizacji swojego stanowiska pracy, optymistycznych, komunikatywnych, nastawionych na sukces, które potrafią rozwiązywać problemy zamiast je tworzyć.

Oferujemy

  • partnerską i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w różnorodnych projektach informatycznych
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku