Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
3381 dni temu

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który swoją działalność rozpoczął w Polsce w 2001 roku. Obejmuje spółki specjalizujące się w usługach księgowo-finansowych oraz kadrowych (rekrutacja i doradztwo personalne, zarządzanie personelem tymczasowym).

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji i rozwiązań webowych

  • implementacja szablonów graficznych (z wykorzystaniem HTML/CSS/JavaScript)

  • integracja rozwiązań webowych z systemami CMS oraz CRM

Wymagania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML5 oraz CSS (Compass/SASS)

  • znajomość JavaScript oraz biblioteki jQuery

  • umiejętność tworzenia responsive design

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • praca w międzynarodowym, młodym zespole

  • udział w ciekawych projektach, w metodologii Agile

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (forma zatrudnienia, wynagrodzenie, benefity pozapłacowe)