Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3547 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-11-08

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, lidera w branży turystycznej, posiadającego wieloletnie doświadczenie, poszukujemy osób nastanowisko Front-end Developera do pracy zdalnej. Firma ta zajmuje zapewnianiem usług turystycznych w Polsce i zagranicą.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr Ref.: CC14/WEB/OPOLE/PRACA/2503
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem Javascript/JQuery, HTML, CSS
  • Wdrażanie serwisów internetowych w oparciu o dostarczone makiety UX  i projekty graficzne
  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Badania, analiza aktualnych trendów i rozwiązań

Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, bądź studenci ostatniego roku studiów
  • Praktyczna znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek
  • Znajomość najnowszych technologii w aplikacjach internetowych
  • Doświadczenie w projektowaniu UI/UX mile widziane
  • Komunikatywność i odpowiedzialność, kreatywna współpraca z zespołem

Oferujemy:
  • Ciekawą, ambitną pracę w renomowanej firmie
  • Rozwój - wykorzystywanie nowoczesnych technologii, udział w szkoleniach i konferencjach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)