Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

TRIGER Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
3585 dni temu

Ogłoszenie numer: 516160, z dnia 2014-09-22

Działamy na rynku e-commerce od 15 lat. Koncentrujemy się na średnich i dużych sklepach internetowych. Oprócz samego sklepu, dostarczamy kompleksowe oprogramowanie magazynowo sprzedażowe klasy ERP współpracujące ze sklepem. Naszym celem jest dostarczanie klientom rozwiązań informatycznych wspierających ich biznes, maksymalnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kandydat będzie odpowiedzialny za realizację zleceń klientów w zakresie modyfikacji i rozbudowy sklepów internetowych.
  • Kodowanie wykonywane jest w PHP oraz SQL, z użyciem autorskiego frameworka.
  • Dążymy do implementacji najnowszych standardów tworzenia stron WWW z uwzględnieniem HTML5 i CSS3.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP OOP,
  • bardzo dobra znajomość SQL,
  • znajomość HTML5, CSS3 i JS + jQuery,
  • znajomość standardów kodowania,
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,
  • angielski na poziomie potrzebnym do czytania dokumentacji.

Mile widziane doświadczenie z systemami kontroli wersji oraz linux.

Oferujemy

  • elastyczny czas prac,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w miłym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • dogodną lokalizację w centrum.