Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Eurozet
Warszawa
praca stacjonarna
3776 dni temu

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WEB DEVELOPER

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość HTML, CSS3, JavaScript;
  • Bootstrap, Compass SASS, JQuery;
  • Projektowanie RWD;
  • Znajomość systemów zarządzania wersjami (SVN);
  • Znajomość eZ Publish v.4.x lub Smarty;
  • Podstawowe umiejętności konsolowe w systemie Linux;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Responsive Web Design.

Obowiązki:

  • opieka i rozwój stron internetowych grupy opartych na systemie CMS eZ Publish;
  • wdrażanie projektów obejmujących frontend aplikacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 zm."