Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Umbrella Marketing Group
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
3882 dni temu

Umbrella Marketing Group jest agencją marketingową oferującą usługi w zakresie: Badań i strategii, BTL oraz Social Marketingu. Siedziba: Kabaty, Warszawa.

Poszukujemy programisty z pasją, otwartością na duże wyzwania i chęcią rozwoju. Zakres zadań:

  • wdrażanie oraz rozwój stron internetowych i aplikacji internetowych,
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących projektów,
  • dobór odpowiednich rozwiązań w tworzonych projektach, adekwatnych do potrzeb użytkowników,
  • współpraca z pozostałymi developerami z zespołu, celem zapewnienia odpowiedniej jakości kodu.

Aplikuj, jeśli spełniasz przynajmniej połowę z poniższych oczekiwań

  • bardzo dobra znajomość obiektowego PHP,
  • min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w PHP oraz bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC,
  • znajomość SQL,
  • bardzo dobra znajomość WordPressa,
  • umiejętność cięcia PSD do HTML i CSS,
  • dobra znajomość JavaScript / jQuery,
  • znajomość facebook api,
  • umiejętność optymalizacji stron dla różnych przeglądarek WWW,
  • kreatywne podejście do rozwiązywanych problemów
  • doświadczenie w używaniu systemu kontroli wersji (GIT)
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość SASS/LESS oraz frameworków JavaScript (AngularJS, Backbone.js) a także którejś z platform e-commerce
  • umiejętność kodowania serwisów responsywnych,
  • znajomość zagadnień webusability i współczesnych trendów w Internecie,

Oferujemy

  • udział w ciekawych, referencyjnych projektach,
  • duże możliwości rozwoju,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)