Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

e-point S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4147 dni temu
W e-point SA, w przeciągu 20 lat aktywności na rynku, stworzyliśmy dedykowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji w ponad 30 KRAJACH. Łącznie zrealizowaliśmy blisko PÓŁ TYSIĄCA różnorodnych projektów.Obok sukcesów komercyjnych istotny jest fakt, że średni staż naszych pracowników jest długi, co świadczy o konsekwentnym realizowaniu strategii „WORK AND LIFE BALANCE”, czyli o poszanowaniu potrzeb każdego członka naszego niemałego zespołu..

Firma e-point SA to internetowy software house z ustaloną renomą oraz ponad 16-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji. Jesteśmy właścicielem produktów: ActiveForms, ActiveMobi, OneWebSQL, e-wnioski.pl. W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej zostaliśmy nagrodzeni godłem "Inwestor w Kapitał Ludzki".

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 2013_01_WebDeveloper

Wynagrodzenie: 6500 zł brutto

Dołączysz do naszego zespołu, zajmującego się między innymi budową i utrzymaniem:

  • internetowych systemów transakcyjnych (polskie i międzynarodowe projekty),
  • międzynarodowego systemu e-commerce (ok. 30 krajów),
  • własnych produktów internetowych oferowanych w modelu SaaS,
  • autorskiej platformy content management (kilkadziesiąt wdrożeń).

Zakres obowiązków:

  • tworzenie warstwy prezentacji aplikacji przy użyciu mechanizmów szablonowania,
  • tworzenie i modyfikacja kodu HTML, CSS i JavaScript, drobne prace graficzne.

Wymagane kwalifikacje:

  • bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, XML,
  • bardzo dobra znajomość CSS,
  • bardzo dobra znajomość JavaScript,
  • znajomość biblioteki jQuery, jQuery UI,
  • znajomość zagadnień związanych z AJAX,
  • podstawowa znajomość Java,
  • podstawowa znajomość Photoshop lub GIMP,
  • znajomość systemu Linux od strony użytkownika,
  • j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowym atutem kandydata będzie:

  • znajomość zagadnień związanych z optymalizacją działania stron WWW,
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego,
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (CVS/git).

Oferujemy:

  • pracę w młodym, sympatycznym, kompetentnym i bardzo utalentowanym zespole,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • wsparcie mentora,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • opiekę medyczną (Medicover) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno
  • wynagrodzenie w wysokości 6500 zł brutto