Zobacz więcej ofert pracy

WEB Developer

DarwinApps
Warszawa
praca stacjonarna
2227 dni temu

Ogłoszenie numer: 2009925, z dnia 2018-07-11

DarwinApps to odnosząca sukcesy firma z USA, która zajmuje się dostarczaniem sprytnych rozwiązań dla trudnych problemów biznesowych w sektorze technologii internetowych. Obecnie tworzymy aplikacje, strony internetowe, oprogramowanie i wszystko pomiędzy dla firm z listy Fortune 500. Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych i udanych projektów, i z współpracy z takimi firmami jak Audi, Seagate, Thomson Reuters i nie tylko. Staramy się tworzyć świetne warunki pracy dla programistów i obecnie rozbudowujemy nasz zespół w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Szukamy specjalistów związanych z tworzeniem, wdrażaniem i testowaniem stron internetowych - w zależności od twojego doświadczenia i chęci rozwoju w określonym kierunku - chętnie zaoferujemy pracę dopasowana do twoich umiejętności.

Chcemy, abyś ubiegał się o to stanowisko, jeżeli:

  • Chcesz pracować w nieformalnym, zorientowanym na wyniki zespole
  • Jesteś otwarty i gotowy na wyzwania
  • Czujesz, że uczestnictwo w międzynarodowych projektach jest czymś, o czym zawsze marzyłeś

Wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie pracy w projektach komercyjnych

Mile widziane w zależności od twojego doświadczenia:

  • Doświadczenie wdrażania produktów klasy Back End / Front End
  • Znajomość JS, CSS, HTML
  • Znajomość najlepszych praktyk UX / UI
  • Znajomość aktualnych trendów w Internecie i urządzeniach mobilnych
  • Doświadczenie w pracy z Drupal / WordPress
  • Znajomość PHP
  • Masz umiejętność analitycznego myślenia i lubisz rozwiązywać problemy oraz potrafisz wychwytywać braki i nieścisłości
  • Masz wiedzę w obszarze zarządzania jakością w projektach komercyjnych
  • Doświadczenie w testowaniu manualnym
  • Umiejętność w testowaniu aplikacji internetowych i wizja produktu końcowego.
  • Znajomość automatyzacji testów WEB aplikacji i tworzenie skryptów dla testowania automatycznego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (B2B albo Umowa o dzieło z przelewem praw autorskich, z firmą z USA - działalność Nie jest wymagana)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość czasami pracować zdalnie
  • Nowoczesne środowisko biurowe
  • Wsparcie rozwoju zawodowego
  • Zgrany międzynarodowy zespół, który stawia na dzielenie się wiedzą i osiągnięcie celów