Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Web Developer XHTML / CSS / JavaScript

I-Dotcom Sp. z o.o.
dolnośląskie, Katowice lub Wrocław
praca stacjonarna
5817 dni temu

Ogłoszenie numer: 48004, z dnia 2008-08-12

I-Dotcom jest liderem na rynku oprogramowania e-commerce, projektuje systemy sprzedaży internetowej na rynki w Europie jak i USA.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Katowice lub Wrocław

Nr Ref.: WD-07/08

Opis stanowiska

Web Developer zajmuje się przygotowaniem szablonów (template) wykonanych w technologii XHTML i CSS na podstawie grafiki stron dostarczonej w formacie graficznym.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość standardów XHTML, CSS, JavaScript - doświadczenie w dostosowaniu stron do popularnych przeglądarek IE, Firefox, Opera, Safari

Oferujemy

- atrakcyjną prace w młodym dynamicznym zespole przy projektach dla renomowanych firm - atrakcyjne wynagrodzenie - poszerzanie wiedzy i kwalifikacji