Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Web Developer, 5000 zł brutto

e-point S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5740 dni temu

Ogłoszenie numer: 51459, z dnia 2008-10-29

Firma e-point SA to internetowy software house z ustaloną renomą oraz ponad 10-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie eksport usług stanowi ponad 60% naszych przychodów. W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej firma e-point SA została nagrodzona godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Jesteśmy świetnie zorganizowanym zespołem kilkudziesięciu profesjonalistów, czego potwierdzeniem jest główna nagroda w konkursie International Project Management Association (IPMA) „Project Excellence Award Polska 2007” za projekt realizowany przez naszą firmę. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2008_05_webdeveloper

Opis stanowiska

Dołączysz do naszego zespołu, zajmującego się budową i utrzymaniem autorskiej platformy content management (kilkadziesiąt wdrożeń). W kameralnym zespole będziesz miał(a) okazję wykazać się kreatywnością oraz wykorzystać swoje wszechstronne uzdolnienia. Zakres obowiązków: - tworzenie logiki systemu przy użyciu języka szablonowania WebMacro - tworzenie i modyfikacja kodu HTML, CSS i JavaScript (cięcie layoutów) - rozwój platformy tak od strony jej wyglądu jak i logiki biznesowej

Wymagania

- bardzo dobra znajomość HTML, XHTML, XML - bardzo dobra znajomość CSS - dobra znajomość JavaScript - podstawowa znajomość Java - podstawowa znajomość Photoshop lub GIMP - znajomość systemu Linux - interfejs użytkownika - j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej. Dodatkowym atutem kandydata będzie: - znajomość silników szablonujacych: WebMacro, Velocity - umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (CVS)

Oferujemy

- wynagrodzenie 5000 zł brutto - pracę w niewielkich zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów - kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi - dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy - możliwość rozwoju w kierunkach: programowania J2EE, architektury aplikacji, architektury informacji - opiekę medyczną (LIM Center) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy - dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno. Informacje dodatkowe: - praca w pełnym wymiarze godzin (40h/tydzień) - forma zatrudnienia: umowa o pracę.