Zobacz więcej ofert pracy

Web designer

Headway
Wrocław
praca stacjonarna
3710 dni temu

SZUKAMY OSÓB NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Wrocław

Szukamy osób do zespołu zajmującego się realizacją stron WWW dla naszych klientów. Czy szukamy Ciebie?

Headway nie jest typową, nudną, polską firmą. W przeciągu swoich prawie 15 lat istnienia udowodniliśmy wielokrotnie, że nie ma rzeczy niemożliwych, zadziwiając nie tylko polski rynek, ale również światowe „salony". Udowodniliśmy, że można uzyskać pozwolenie na użycie największego w Europie, militarnego nadajnika kosmicznego do celów marketingowych. Udowodniliśmy, że Polacy mogą zdobyć Złotego Lwa na najważniejszym festiwalu reklamowym świata w Cannes (jesteśmy jak na razie jedyną polską firma z takim trofeum na koncie). Pokazaliśmy zarządowi TVN, jak będzie wyglądać przyszłość mediów prezentując im w 2006 r. pierwszą wersję serwisu YouTube.

Teraz udowadniamy (sobie i innym), jak wielki potencjał ma internet w działaniach małych i bardzo małych firm.

Przez lata pracowaliśmy dla koncernów takich, jak: TVN, ITI, Philips, Unilever, WarnerBros, Grupa Żywiec, Eurobank, Getin Holding czy też Santander. Jednak ostatnie lata poświęciliśmy na zupełnie nowy projekt i dziś najbardziej kochamy klientów małych, bardzo małych oraz śmiesznie małych – firm, których w Polsce jest około 2 000 000. Więcej na temat firmy i jej oferty znajdziesz na naszej stronie www.headway.pl.

Zależy nam na osobach zaangażowanych, kreatywnych, chcących się uczyć i rozwijać, potrafiących realizować dużą ilość serwisów WWW miesięcznie bez popadania w rutynę.

Więcej o nas przeczytasz:

Opis stanowiska

Do zadań osoby odpowiedzialnej za ostateczny kształt serwisu WWW (edycja i web design) będzie należało:

  • opracowanie kształtu serwisu według uzgodnionych z klientem ramowych wytycznych (określone szablony, stylistyka),
  • przeniesienie kompletnego tekstu z Worda do edytora strony,
  • ostylowanie, olinkowanie – pełna edycja tekstu zgodna z zasadami WWW,
  • twórcze dopasowanie fotografii do charakteru strony WWW (dobór fotografii z banku zdjęć, obróbka, fotomontaż),
  • pełna kompozycja serwisu z dbałością o jego użyteczność i wysoki poziom estetyczny,
  • dobór odpowiednich wtyczek i rozwiązań funkcjonalnych stosownie do życzeń klienta.

Wymagania

Zatem jeśli chcesz pracować w niestandardowej firmie z fajnymi ludźmi i możesz odpowiedzieć twierdząco na większość poniższych stwierdzeń:

  • znam środowisko WordPressa,
  • CSS i HTML – rzecz jasna!
  • posługuję się programami graficznymi: Adobe Photoshop i Adobe Illustrator,
  • mam duszę artysty, zmysł estetyczny oraz bawię się projektami graficznymi (kompozycja, ciężar wizualny, typografia, zarządzanie białą przestrzenią),
  • znam się na fotografii lub/i foto edycji,
  • znam co najmniej trochę HTML5 i CSS3,
  • znam podstawy PHP, javascript i biblioteki jQuery,
  • znam zasady edycji tekstu na WWW lub chętnie się w tym doszkolę,
  • szybko się uczę,
  • a przede wszystkim jestem komunikatywny, uczciwy, sumienny i dobrze zorganizowany,
  • lubię poznawać i tworzyć nowe rzeczy,
  • interesuje mnie marketing i kreacja,
  • jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów i interesuje mnie systematyczna, długofalowa współpraca,
  • chciałbym tworzyć strony w takim stylu jak te na www.headway.pl/portfolio

... to być może szukamy Ciebie?

Oferujemy
  • stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od wyników pracy,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy pod okiem naprawdę niezłych fachowców,
  • miejsce pracy: Centrala Spółki ul. Prosta 36 Wrocław.