Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
WEB DESIGNER

StudioFORM
mazowieckie, Michałowice
praca stacjonarna
6361 dni temu

Ogłoszenie numer: 26400, z dnia 2007-02-16

StudioFORM

Studioform : Agencja Wizerunkowa Specjalizujemy się w kreacji wizerunku firm i e-marketingu. Prowadzimy vortal: informia.pl

Miejsce pracy: mazowieckie, Michałowice

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie przygotowywanie templates na potrzeby stron www, cięcie strony do tabeli HTML, współpraca z informatykiem.

Wymagania

· bardzo dobra znajomości języka HTML · praktyczne doświadczenie w przygotowaniu grafiki na potrzeby Internetu (szablony stron WWW, elementy graficzne, zdjęcia) · znajomość zagadnień związanych z Internetem i multimediami · znajomość technologii Flash i innych języków programowania będzie dodatkowym atutem · szeroko rozumiana kreatywność i własna inicjatywa

Oferujemy

· atrakcyjne wynagrodzenie · niezbędne narzędzia pracy · pracę w pełnym wymiarze godzin · bardzo ciekawą pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole