Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
web-designer /// grafik

Umbrella Marketing Group Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6049 dni temu

Ogłoszenie numer: 38007, z dnia 2007-12-24

Umbrella Marketing Group Sp. z o.o. jest agencją marketingową oferującą usługi w zakresie: Opracowywania strategii marketingowych oraz realizacji badań marketingowych; PR & event; ATL/BTL; Aktywności w internecie (tu: web-design); Studia graficznego. Powyższy zakres działalności oddaje podział funkcjonalny na jednostki biznesowe. Firma ma trzy lata. Siedziba: Warszawa – Saska Kępa.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów stron internetowych (tu: w rozumieniu grafiki, ale też wykonania strony) oraz innych projektów graficznych. Będzie współpracować z zespołem kreatywnym Umbrella M.G. oraz zewnętrznymi podwykonawcami. Stanowisko to podlega bezpośrednio pod General Manager'a.

Wymagania

- kreatywność, - umiejętność projektowania graficznego; - znajomość trendów w internecie; - oczekiwana podstawowa znajomość realizacji stron (php); - dobra organizacja pracy (zarządzanie) - samodyscyplina jest wskazana ze względu na dużą odpowiedzialność i samodzielność na tym stanowsku.

Oferujemy

Dobre warunki pracy, świetną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego (awans, szkolenia), ciekawe projekty.