Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Wdrożeniowiec/ Tester/ Programista

Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe
Łódź
praca stacjonarna
4780 dni temu

Ogłoszenie numer: 155248, z dnia 2011-07-15

Firma Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem specjalistycznego oprogramowania wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie systemu Kadrowo-Płacowego
  • Wykonywanie migracji danych
  • Wsparcie systemu po wdrożeniu
  • Wsparcie użytkowników końcowych
  • Przeprowadzanie testów systemu
  • Tworzenie zaawansowanych zestawień oraz raportów przy wykorzystaniu zapytań SQL oraz narzędzi programistycznych
  • Rejestrowanie oraz wstępna ocena wniosków o zmianę funkcjonalności systemu
  • Konfiguracja stanowisk komputerowych, sieci LAN, analiza problemów programowo-sprzętowych

Wymagania

  • Gruntowna wiedza informatyczna
  • Praktyczna znajomość SQL-a
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania
  • Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu)
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Nastawienie na cel i rezultat
  • Orientacja na klienta i jakość obsługi
  • Zdolności negocjacyjne, umiejętność słuchania i poznawania potrzeb klientów
  • Silna motywacja do działania
  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatyka (ukończone lub trwające)
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i prezentacji systemów
  • Mile widziana znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • Mile widziana znajomość programu Płatnik

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną, ciekawą pracę w młodym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń powiązany z osiąganymi wynikami
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę