Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Chrzanów
Wdrożeniowiec/serwisant

KAMSOFT
Chrzanów
praca stacjonarna
7079 dni temu

Ogłoszenie numer: 11035, z dnia 2005-05-02

KAMSOFT

Przedsiębiorstwo Informatyczne KAMSOFT

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska

- opieka nad siecią komputerową - opieka techniczna i nadzór nad sprzętem komputerowym - nadzór nad zainstalowanym oprogramowaniem użytkowym - prowadzenie szkoleń - testowanie nowych wersji oprogramowania - pomoc w modernizacji sprzętu komputerowego

Wymagania

- miejsce zamieszkania CHRZANÓW lub okolice !!! - wykształcenie wyższe informatyczne - umiejętność konfiguracji i instalacji sprzętu komputerowego - dobra znajomość języka SQL - umiejętność administracji serwera Windows 2002/2003 - prawo jazdy kat. B - mile widziana znajomość Oracle i Linux

Oferujemy

- pracę w młodym i przyjaznym zespole - pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę) - szkolenia