Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Andrychów
Wdrożeniowiec / Konstruktor

Cordia Plus A.D. Studniccy S.J.
Andrychów
praca stacjonarna
4967 dni temu

Ogłoszenie numer: 139838, z dnia 2011-03-14

Cordia Plus mając za sobą prawie 10 lat doświadczeń w produkcji i projektowaniu aluminiowych systemów meblowych poszukuje doświadczonego inżyniera konstruktora branży meblarskiej.

Miejsce pracy: Andrychów

Nr Ref.: K/10

Opis stanowiska

  • Opracowywanie i organizowanie pracy związanej z wdrożeniami nowych produktów
  • Opracowywanie harmonogramu wdrożenia oraz dokumentacji technologicznej dla nowych produktów
  • Nadzorowanie nowych metod wytwarzania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale wdrożeniowo - konstrukcyjnym
  • Dobra znajomość programów  CAD
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Umowę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku