Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Voip - Telefonia Internetowa Wysokiej Jakości - Przedstawiciel Handlowy / Dealer

Exitel Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa / Cała Polska
praca stacjonarna
6618 dni temu

Ogłoszenie numer: 20859, z dnia 2006-06-16

Exitel Sp. z o.o. jest niezaleznym operatorem telefonii internetowej (VoIP), świadczącym usługi w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologicznie platformę VoIP w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Cała Polska

Opis stanowiska

Rozpoczęła się prawdziwa rewolucja na polskim rynku telekomunikacyjnym. Nasza telefonia pozwala zarówno dużym korporacjom oraz małym i średnim firmom znacznie zoptymalizować koszty ponoszone na telekomunikację BEZ UTRATY JAKOŚCI !!! Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, klient decydujący się na wdrożenie naszych rozwiązań, nie tylko obniża koszty, ale także znacznie usprawnia komunikację i jej zarządzanie. Mamy w ofercie mnóstwo funkcji dodanych, których nie oferuje żadna inna sieć telekomunikacyjna (wirtualne centrale, wirtualne faksy na emaile, wysyłanie faksów z komputera i wiele innych). Wykorzystaj dobrze ten czas i zostań naszym przedstawicielem handlowym / dealerem. Sprzedawaj najlepszej jakości usługi, cieszące się dużym zainteresowaniem. Osiągnij błyskawicznie sukces finansowy.

Wymagania

Przede wszystkim oczekujemy od Ciebie otwartości na nowe technologie i chęci ciągłego pogłębiania swojej wiedzy. Docenimy Cię bardziej, jeżeli: - pracowałeś już jako handlowiec i możesz pochwalić się dobrymi wynikami - miałeś / masz do czynienia ze sprzętem sieciowym - korzystałeś / korzystasz z telefonii internetowej i wiesz dobrze jak to działa - posiadasz bazę potencjalnych klientów, którzy mają do Ciebie zaufanie - posiadasz zorganizowaną sieć sprzedaży

Oferujemy

Oferujemy: - możliwość sprzedaży wysokiej jakości produktów telekomunikacyjnych - BARDZO wysokie prowizje za pozyskanie każdego nowego klienta - wysokie wynagrodzenie za utrzymanie pozyskanych klientów (do końca trwania umowy z klientem) - bezpłatne szkolenia - miłą atmosferę - możliwość awansu już po miesiącu współpracy Najlepszym współpracownikom: - zapewniamy wsparcie telemarketingowe - przekazujemy listę klientów zainteresowanych naszymi usługami - proponujemy wyłączność na danym terenie