Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Ustawiacz - Operator Prasy 400 Ton

Kott Metal
dolnośląskie, Jelcz k/Oławy
praca stacjonarna
5222 dni temu

Ogłoszenie numer: 97168, z dnia 2010-04-28

Firma działa w branży obróbki plastycznej stali Jest dostawcą części dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, maszynowego. Dynamiczny wzrost firmy potwierdzają stały wzrost sprzedaży oraz nowe kontrakty z klientami o zasięgu globalnym.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Jelcz k/Oławy

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • 5 letnia praktyka w ustawianiu i obsłudze dużych pras
  • Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów długości i kąta w celu oceny jakości detali i zwalniania procesu produkcyjnego
  • Oczekujemy sumienności i dyspozycyjności dla należytego wykonania powierzonych obowiązków
  • Mile widziane osoby umiejące podejmować korzystne decyzje w trakcie planowania i realizacji produkcji
Zakres obowiązków:
  • Prace ustawcze prasy o dużym stole i nacisku 400T
  • Pomiary długości i kąta zgodnie z ustalonymi planami kontroli
  • Podejmowanie decyzji w wypadku zakłóceń przebiegu procesu
  • Nadzór nad jakością wykonywanych detali oraz pracą tłoczników
Operator prasy 400 Ton

Wymagania:
  • Praktyka w produkcji części metalowych na prasach
  • Sumienność, dyspozycyjność
  • Produkcja seryjna detali na prasie
  • Prace związane z obsługą prasy i logistyką

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji.
  • duże możliwości rozwoju
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i zdobycia dodatkowych uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za realizację zaplanowanych zadań.