Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Ustawiacz maszyn

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4991 dni temu

Ogłoszenie numer: 126313, z dnia 2010-12-15

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. należy do grupy przedsiębiorstw Drahtzug Stein Drahtwaren GmbH & KG, z główną siedzibą Firmy w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji podzespołów z drutu dla największych europejskich producentów z branży AGD.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: 1/ust/10

Opis stanowiska

  • wykonywanie przezbrojeń i regulacji maszyn
  • usuwanie drobnych awarii
  • Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika lub ustawiacza maszyn w firmie produkcyjnej
  • znajomość dokumentacji technicznej i produkcyjnej
  • dyspozycyjność - praca zmianowa
  • Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.