Zobacz więcej ofert pracy

Unity Specialist

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2220 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm

Miejsce pracy: Wroclaw

OPIS STANOWISKA:

Twoja rola polega na rozwijaniu gier. Zespól szuka osób które będę pracowały nad wszystkim, od logiki gier, przez algorytmy, shadery i wszystko, co możesz sobie wyobrazić. Klienta uwielbia naprawdę technicznych ludzi, więc niezłe zaplecze matematyczne, grafika komputerowa i procesory graficzne są istotne. Unity służy jako podstawowa platforma programistyczna, ale możesz także pracować nad wymaganymi, takimi jak natywny kod, narzędzia itp.

WYMAGANIA:

  • Pasja i miłość do gier
  • Doświadczenie w implementacji logiki gry i zrozumienia architektury silnika gry
  • Dobra znajomość silnika Unity
  • Bieżąca znajomość grafiki komputerowej, interfejsów graficznych API takich jak OpenGL i DirectX oraz języków cieniowania takich jak GLSL, HLSL
  • Doświadczenie w pisaniu gier dla wielu graczy
  • Doświadcz budowania interfejsów użytkownika
  • Rozumienie pracy systemów kontroli wersji, takich jak Git
  • Możliwość integracji z innymi programistami i pracownikami, np. współpraca z artystami, modelarzami, programowaniem itp
  • Umiejętności dokumentowania, raportowania, opisywania, sprawdzania kodu