Zobacz więcej ofert pracy

UNITY 3D Developer (Games)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4123 dni temu

Nasz Klient duże wrocławskie studio GameDev o specjalizacji gier społecznościowych online (przeglądarkowych, Free2Play), zatrudniające ponad 50 osób, zaprasza do współpracy zdolnych deweloperów i programistów PHP, AS, UNITY

Wrocław
nr ref. UNG/WW/03/2013

Zadania:
  • tworzenie i rozwój gier mobilnych w oparciu o standardy branżowe i trendy rynkowe

Wymagania:
  • dobra znajomość środowiska Unity3D lub innego silnika 3D
  • umiejętność programowania w języku C# lub programowania obiektowego w dowolnym innym języku z chęcią przekwalifikowania się
  • umiejętność tworzenia shaderów, najlepiej z wykorzystaniem języka CG;
  • znajomość algorytmiki oraz matematyki związanej z grafiką trójwymiarową
  • znajomość technik stosowanych w aplikacjach 3D do tworzenia efektów graficznych
  • umiejętność optymalizacji aplikacji pod względem zużycia pamięci, procesora oraz zasobów GPU
  • mile widziane: ukończone (i wydane) projekty gier/aplikacji;
  • mile widziane: podstawowa orientacja w dowolnym narzędziu do tworzenia modeli trójwymiarowych (3dsmax, Maya, Blender, etc.);
  • mile widziane: znajomość funkcjonowania aplikacji klient-serwer, doświadczenie w tworzeniu części klienckiej;
  • mile widziane: doświadczenie w budowaniu gier/aplikacji przy użyciu innych silników 3D;
  • mile widziane: portfolio (online lub PDF).

Oferujemy:
  • pracę w rozwoju interesujących projektów społecznościowych gier online
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkoleń
  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • ciekawą pracę w swobodnej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy

recruit_bottom2.jpg