Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Umowa o pracę 1/4 lub 1/2 etatu sortownia Stryków

Grupa Progres
łódzkie, Stryków, Zgierz, Głowno, Łódź
praca stacjonarna
2638 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Stryków, Zgierz, Głowno, Łódź
Nr ref.: 2017/05/stryków/1/2

PRACOWNIK FIZYCZNY do rozładunku i załadunku w firmie kurierskiej.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach:

- poranne (6:00 - 8:00) na 1/4 etatu stawka 750 zl brutto plus premie,

- popołudniowe (16:00 -20:00) na 1/2 etatu stawka 1300 zl brutto plus premie

Miejsce pracy: STRYKÓW / SMOLICE

Zadania:
- Ręczne sortowanie paczek i przesyłek kurierskich;
- prace ze skanerem magazynowym;
- rozładunek i załadunek tirów.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na 1/4 lub 1/2 etatu,
- tężyzna fizyczna.

Oferujemy:
- zatrudnienie na Umowę o pracę tymczasową;
- stabilność zatrudnienia;
- atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym systemem premii i dodatków;
- wolne weekendy.