Zobacz więcej ofert pracy

UI Designer

Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
praca stacjonarna
959 dni temu
UI Designer
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/UID/BO/327/1121
Opis stanowiska:
  • Projektowanie interfejsu portali plus.pl, plushbezlimitu.pl, polsatbox.pl na bazie otrzymanych makiet.
  • Przygotowywanie landing page'y kampanijnych
  • Przeformatowanie zdjęć produktowych i key visuali na potrzeby portali
  • Utrzymanie i rozwój Design Systemu Plusa, Plusha i Polsat Boxu
  • Dostosowywanie projektów do Design Systemu
  • Przygotowanie projektów do developmentu i weryfikacja zgodności wdrożenia z projektem
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie w projektowaniu na potrzeby digitalu
  • Doświadczenie w projektowaniu stron i sklepów internetowych
  • Zainteresowanie projektowaniem UI
  • Podstawowa wiedza z zakresu dostępności i WCAG
  • Znajomość Adobe CC - głównie pracujemy w Adobe Xd
  • Zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o dane jakościowe i ilościowe
  • Warunki do rozwoju m.in. w obszarze UI, UX i analityki webowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Współpracę nad projektem z UXami, Developerami, Analitykami - mamy pełen proces wytwórczy w dziale
  • Budżet szkoleniowy