Tynkarz

Solego Sp. z o.o.
Rzeszów
specjalista junior / mid / senior / pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
5 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9247236, z dnia 2024-09-04

Tynkarz

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Wykonanie elewacji zewnętrznych
  • Dobór materiałów i narzędzi oraz przygotowanie podłoża
  • Układanie dociepleń
  • Wykańczanie elewacji

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Rzetelność oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Niekonfliktowa osobowość
  • Zdolności techniczne i manualne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, powyżej rynkowej średniej dla podobnych stanowisk
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowę o pracę lub B2B
  • Liczne szkolenia z możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

PV System

PV System to profesjonalny wykonawca zajmujący się projektowaniem oraz budową farm fotowoltaicznych. Oferujemy dopasowane i sprawdzone rozwiązania oraz kładziemy nacisk na maksymalną wydajność systemu podczas jego projektowania i budowy. Pomagamy w realizacji wszystkich formalności prawnych i administracyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.