Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Główne zadania: Realizacja zadań w ramach projektu „Startup Are Us” w szczególności: przygotowywanie i realizacja programów związanych ze środowiskiem start-upowym; nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z polskimi i zagranicznymi organizacjami takimi jak: organizacje pozarządowe,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Animator łódzkie
Turystyczny opiekun dziecięcy z językiem niemieckim

Pro-Staff Polska
łódzkie
praca stacjonarna
4210 dni temu

Pro-Staff Polska to jedna z najdłużej działających na polskim rynku agencji animacji czasu wolnego w turystyce. Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowiska w Niemczech.

Nr Ref.: NIEM13

Zadania:

Turystyczny opiekun dziecięcy realizuje ofertę rekreacyjną ośrodków wypoczynkowych skierowaną do dzieci. Oferta obejmuje:

  • Mini Disco
  • gry i zabawy
  • zajęcia plastyczne i teatralne
  • malowanie twarzy
  • zabawy ruchowe
  • konkursy sportowe
  • figurki z balonów
Wymagania:
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz do listopada 2013
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami wiekowymi i kulturowymi
  • żywiołowość, energia, werwa
  • motywacja i gorliwość
  • towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru
  • ukończony kurs animatora czasu wolnego lub opiekuna kolonijnego będzie dużym atutem
Oferujemy:
  • pracę w niemieckim kurorcie o wysokim standardzie
  • pracę w dwuosobowym zespole animacyjnym
  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie