Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
TRENER | współpraca

Project Management Consulting Sp.z o.o.
mazowieckie, cała Polska
praca stacjonarna
5174 dni temu

Ogłoszenie numer: 110436, z dnia 2010-08-19

Firma Project Management Consulting Sp. z o.o. jest spółką specjalizującą się w świadczeniu usług szkoleniowych, doradczych oraz wdrożeniowych w obszarze szeroko rozumianego Project Managementu, Rozwoju Kompetencyjnego i Umiejętności Sprzedażowych. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TRENER
współpraca

Miejsce pracy: mazowieckie, cała Polska

Opis stanowiska

OFERTA DOTYCZY PRACY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Do zadań osób zatrudnionych należeć będzie: Prowadzenie szkoleń z zakresu:
  • budżetowanie projektów,
  • zarządzanie ryzykiem w projektach,
  • kontrola projektu przy pomocy MS Project oraz OpenProject,
  • Modelowanie procesów biznesowych,
  • Zarządzanie portfelem projektów

Wymagania

  • doświadczenia w pracy dydaktycznej,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office, Power Point
  • dobrej znajomości środowiska Projektowego,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • dobrej znajomość zagadnień związanych z projektami i prowadzeniem projektów,

Oferujemy

  • pracę związaną z najnowszymi zagadnieniami projektowymi,
  • duże możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach i zdobywanie certyfikatów zawodowych,
  • możliwość uzyskania etatu dla najlepszych trenerów