Najnowsze oferty pracy

  • Trener

    Contact Center Sp. z o.o.   Warszawa, Aleje Jerozolimskie 142b    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Jako trener będziesz realizował zadania polegające na: Prowadzeniu szkoleń z zakresu wiedzy o produktach, technik sprzedaży i standardów obsługi klienta, Rozwijaniu kompetencji miękkich Doradców ds. sprzedaży, Projektowaniu nowych rozwiązań szkoleniowych podnoszących efektywność...
Zobacz więcej ofert pracy

Trener Lean Manufacturing

AUDIT Doradztwo Personalne
Słubice
praca stacjonarna
2336 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Słubice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie i prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu Lean Manufacturing
  • Przeprowadzanie audytów 5S oraz TPM
  • Prowadzenie projektów Lean Manufacturing poprzez proponowanie odpowiednich narzędzi i technik, uzgadnianie rozwiązań z właścicielami obszarów, wdrażanie rozwiązań oraz monitorowanie ich funkcjonowania i wdrażanie działań korygujących

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM, SMED, VSM itp.)
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Sumienność