- PARALEKKOATLETYKA
- PARAPŁYWANIE
- PARAPODNOSZENIE CIĘŻARÓW
- PARASZERMIERKA NA WÓZKACH
- PARAKOLARSTWO
- PARAWIOŚLARSTWO
- PARASTRZELECTWO SPORTOWE
- PARASIATKÓWKA NA SIEDZĄCO
- GOALBALL
- BLIND FOOTBALL
1. Ogłaszający konkurs:
Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” w Warszawie
2. Nazwa konkursu:
Zapytanie konkursowe na trenera głównego kadry Polski osób niepełnosprawnych w letnich sportach paralimpijskich na lata 2025-2028.
3. Termin ogłoszenia konkursu: 31.10.2024 r.
4. Miejsce lub sposób uzyskania dodatkowych informacji dotyczących konkursu: mailowo, wysyłając zapytanie na wskazany adres e-mail lub za pomocą przycisku aplikowania.
5. Kryteria oceny ofert:
- Wykształcenie – 15% (max. 15 pkt.)
- Przebieg pracy trenerskiej (ew. zawodniczej) oraz uzyskane osiągnięcia. – 20% (max. 20 pkt.)
- Propozycja programu przygotowań kadry narodowej do Letnich Igrzysk Paralimpijskich – LOS ANGELES 2028 (lata 2025-2028) – 25% (max. 25 pkt.)
- Koncepcja tworzenia i rozwoju kadry narodowej, pomysł na pozyskiwanie nowych, perspektywicznych zawodników, w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów sportowych w latach 2025-2028. Pomysły na wykorzystanie nauki i badań do zoptymalizowania procesu treningowego – 25% (max. 25 pkt.)
- Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności (w tym: znajomość języków obcych, ukończone kursy, szkolenia) – 15% (max. 15 pkt.)
6. Oferta powinna zawierać:
- dane personalne (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, miejsce pracy),
- informację o wykształceniu wraz z kopiami dokumentów poświadczających kwalifikacje kandydata i referencji, potwierdzonymi za zgodność z oryginałem,
- informację o dodatkowych kwalifikacjach (w tym znajomość języków obcych) wraz z kopiami dokumentów poświadczających kwalifikacje kandydata, potwierdzonymi za zgodność z oryginałem,
- informację o przebiegu pracy (w tym trenerskiej w danej dyscyplinie) oraz uzyskanych osiągnięciach,
- propozycję programu przygotowań kadry narodowej do imprez głównych w latach 2025-2028
- koncepcję tworzenia i rozwoju kadry narodowej, pomysł na pozyskiwanie nowych, perspektywicznych zawodników, w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów sportowych w latach 2025-2028 r. Planowane sposoby wykorzystania nauki i badań do optymalizacji procesu treningowego. Koncepcja monitorowania treningów zawodników kadr narodowych.
Oferta niezawierająca wyżej wskazanych dokumentów i materiałów nie będzie rozpatrywana.
7. Sposób przygotowania oferty: ofertę należy sporządzić w języku polskim, w następujący sposób: na stronie tytułowej podać nazwę i adres ogłaszającego konkurs; imię, nazwisko i dane adresowe kandydata oraz nazwę „Zapytanie konkursowe na trenera głównego kadry Polski osób niepełnosprawnych w (DYSCYPLINA SPORTU) na lata 2025-2028” oraz dołączyć dokumenty, wskazane w pkt. 6 zapytania konkursowego.
8. Miejsce i termin złożenia ofert: ofertę należy złożyć do dnia 20.11.2024 r. do godz. 12.00, pisemnie na adres: Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa lub elektronicznie na adres: biuro@pzsnstart.eu (Dzień 20.11.2024 r. godz. 12.00 jest ostatecznym terminem składania ofert. Termin uważa się za zachowany, jeśli oferta wpłynie do Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” w dniu 20.11.2024 r. do godz. 12.00. Oferty, które wpłyną po upływie wskazanego terminu nie będą rozpatrywane).
9. Komisja Konkursowa po zapoznaniu się z ważnymi Ofertami, na podstawie wskazanych kryteriów przydzieli punkty poszczególnym kandydatom i w ten sposób stworzy ranking. Do drugiego etapu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej mogą zostać zaproszeni Kandydaci z najwyższą punktacją (od 2 do 3 osób). Informacja o zakwalifikowaniu się do II etapu Konkursu przekazana zostanie kandydatom telefonicznie lub mailowo najpóźniej do 1 grudnia 2024 r. Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do rozstrzygnięcia Konkursu już po I etapie, nawet jeśli wpłynie więcej niż jedna ważna Oferta.
10. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na naszej stronie internetowej www.pzsnstart.eu oraz na fanpage’u PZSN „Start” na Facebooku
Poznaj
POLSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH START
Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” jako organizacja pozarządowa jest związkiem stowarzyszeń zrzeszającym kluby sportowe, związki sportowe oraz inne osoby prawne, których działalność skupia się na rozwoju sportu osób z niepełnosprawnościami w Polsce. Podstawową kompetencją PZSN „Start” jest szkolenie w klubach, a także przygotowanie kadr narodowych do udziału w imprezach mistrzowskich o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Finansowanie opiera się głownie na dotacjach z PFRONu oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.