Zobacz więcej ofert pracy

Trener ds. Sprzedaży

Pekao Direct Sp. z o.o.
Łódź
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
134 dni temu
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i prowadzenie projektów szkoleniowych dla pracowników contact center, poprzedzone diagnozą potrzeb rozwojowych, zwłaszcza w obszarze sprzedaży
  • Przygotowanie i prowadzenie projektów szkoleniowych z zakresu umiejętności miękkich
  • Tworzenie programów i materiałów szkoleniowych
  • Szukanie nowych rozwiązań i rozwój technik sprzedażowych
  • Udział w inicjatywach HR mających na celu podnoszenie kompetencji pracowników
  • Monitorowanie i ocena efektywności działań rozwojowych oraz bieżące reagowanie i dostosowywanie ich do potrzeb organizacji
  • Regularne podnoszenie poziomu kompetencji trenerskich i doskonalenie metod pracy
Nasze wymagania:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, pedagogika, ZZL lub pokrewne)
  • Masz min. 2 lata doświadczeń w pracy na podobnym stanowisku
  • Znasz techniki trenerskie i coachingowe, mile widziane: poparte certyfikatami/dyplomami
  • Jesteś zorientowany/a na współpracę w zespole i wspieranie rozwoju klienta wewnętrznego na różnych stanowiskach
  • Jesteś osobą komunikatywną i umiesz budować partnerskie relacje ze współpracownikami, klientami wewnętrznymi i procesów rozwojowych
  • Cechuje Cię zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Zamiłowanie do rozwoju osobistego i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • Znajomość pakietu Office365
To oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe
  • Wsparcie zespołu, otwartość i współpraca
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Benefity: opieka medyczna PZU, dodatkowe ubezpieczenie, karta MultiSport