Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
TRENER / COACH * CALL CONNECT *

Call Connect Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
5364 dni temu

Ogłoszenie numer: 80917, z dnia 2009-11-19

zatrudni

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

Jeśli interesuje Cię:
  • prowadzenie szkoleń miękkich
  • tworzenie, organizowanie i prowadzenie szkoleń sprzedażowych
  • dzielenie się wiedzą i pomysłami sprzedażowymi
  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań,
  • udział w projektach sprzedażowych
  • identyfikowanie obszarów do rozwoju

Wymagania

I posiadasz:
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (dodatkowym atutem będzie doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży)
  • predyspozycje do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami
  • zdolności interpersonalne
  • nastawienie na rozwój i przekazywanie "dobrych praktyk" wśród pracowników
  • znajomość technik szkoleniowych lub coachingowych
aplikuj na stanowisko Trener/Coach do firmy CALL CONNECT w Rzeszowie.

Oferujemy

  • samodzielność w działaniu,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole