Najnowsze oferty pracy

  • City Manager

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O   Kraków    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Working model: hybrid (Cracow) What we do: As Top Employer, we are dedicated to helping the world's leading companies build stronger businesses - helping them go from doing digital to being digital. Cognizant Poland offices are located in Gdansk, Wroclaw, and Kraków. With the capacity to support...
Zobacz więcej ofert pracy

Traffic Specialist

PMPG Polskie Media S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2217 dni temu

Ogłoszenie numer: 2012487, z dnia 2018-07-20

W związku z wolnym etatem poszukujemy DOKŁADNYCH I KOMUNIKATYWNYCH osób do działu obsługi klienta na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (nr.ref TS/2018)

Opis stanowiska

  • organizację przepływu informacji i dokumentów pomiędzy klientami, działem sprzedaży a produkcją
  • kontrolę realizacji i poprawności zleceń reklamowych
  • monitorowanie sprzedaży i należności, finansowe zamknięcie magazynu,
  • nadzór i odpowiedzialność za poprawne przygotowanie materiałów reklamowych do druku

Wymagania

  • dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel)
  • doskonałych zdolności organizacyjnych, skrupulatności,
  • umiejętności pracy w zespole
  • sumienności i umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z dziedziny reklamy prasowej

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole