Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Media Buyer Warszawa
Traffic Manager / Junior Media Buyer Campaign Manager

Selektivv Europe Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1908 dni temu

Ogłoszenie numer: 2583751, z dnia 2019-07-29

Selectivv to największa w Europie Środkowo - Wschodniej firma zajmująca się pozyskiwaniem, analizą i profilowaniem danych o użytkownikach urządzeń przenośnych. Posiadamy największy w regionie zbiór informacji o właścicielach smartfonów i tabletów, który obejmuje łącznie 120 mln użytkowników, z czego 14 mln w Polsce. Dostęp do nich pozwala nam realizować skuteczne kampanie mobile marketingowe. Analiza i profilowanie danych z kanału mobile odgrywa kluczową rolę w dotarciu do klienta ze ściśle dopasowaną ofertą poprzez skuteczną kampanię reklamową. Jest również solidną podstawą badań dużych grup użytkowników urządzeń przenośnych w takich branżach, jak np. bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, usługi doradcze itp.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • implementacja oraz optymalizacja kampanii mobile'owych w modelu zakupu RTB (CPM, CPC, CPL, CPI).
  • wsparcie techniczne oraz opieka nad klientami firmy;
  • raportowanie wyników prowadzonych kampanii;
  • nadzór nad płatnościami;
  • wsparcie realizowanych kampanii na całym świecie;
  • prowadzenie szkoleń dla klientów;
  • prowadzenie kampanii Adwords.

Wymagania

  • umiejętności budowania i umacniania relacji z klientami;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii mediowych;
  • mile widziane doświadczenia pracy w Google Adwords, Google Analitics, Adobe Photoshop, performance marketingu
  • mile widziana podstawowa znajomość html, css
  • mile widziane doświadczenie w pracy z adserverami lub platformami zakupowymi DSP
  • znajomość języka rosyjskiego mile widziana

Oferujemy

  • fascynującą pracę w prężnie rozwijającej się branży;
  • partnerską atmosferę pracy w młodym zespole;
  • możliwość rozwoju oraz atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia;
  • możliwość szkoleń,