Zobacz więcej ofert pracy

Trade Marketing Manager

manBase S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3990 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera w produkcji urządzeń AGD na polskim rynku, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • opracowanie strategii trade marketingowej dla kanału retail
  • zarządzanie budżetem wsparcia sprzedaży
  • koordynacja promocji i analiza trendów rynkowych oraz ścisła współpraca z działem sprzedaży

Wymagania:
  • znajomość  branży AGD/RTV
  • doświadczenie w dziale marketingu i/lub sprzedaży
  • znajomośc języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
  • znajomość marketingu operacyjnego i programów promocyjnych zorientowanych na detalistów
  • wysokie zdolności analityczne
  • doświadczenie we współpracy z klientami
  • umiejętności budowania relacji oraz przygotowywania rozwiązań zgodnych z potrzebami klienta

Oferujemy:
  • ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe
  • samodzielne, decyzyjne stanowisko
  • możliwośc rozwoju zawodowego
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922