Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Trade Marketing Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6415 dni temu

Ogłoszenie numer: 28580, z dnia 2007-03-28

Naszym klientem jest firma z branży spożywczej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: TMM/2803/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - wsparcie działu sprzedaży poprzez planowanie i przygotowanie akcji promocyjnych oraz analiza ich skuteczności; - współpraca z działem handlowym pod względem przygotowania planów sprzedaży; - stała współpraca z dostawcami; - wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży; - dokonywanie badań rynkowych; - nadzór nad działem marketingu; - dbałości o wizerunek i dobre postrzeganie firmy przez klientów.

Wymagania

- min. 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - wykształcenie wyższe (z zakresu marketingu), - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera. - umiejętności zarządzania zespołem, - duża samodzielność, asertywność oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy

- ambitną i ciekawą pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, - samodzielność i decyzyjność, - jasno określona ścieżka kariery.