Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Trade Marketing Manager

IPK sp. z o.o.
mazowieckie, okolice Poznania
praca stacjonarna
4529 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjno-handlowej, w związku z dynamicznym rozwojem – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania
Nr Ref.: TMM-TS/04/12 /praca

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało przede wszystkim tworzenie, implementacja i analiza efektywności strategii trade marketingowej oraz komunikacji marketingowej z rynkiem (dystrybutorzy, sieci DIY, klienci ostateczni).

Od kandydatów wymagamy:
  •  wykształcenie wyższe;
  •  poparte sukcesami, kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze trade marketingu – zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym kanale dystrybucji (warunek niezbędny);
  •  znajomość branży produktów budowlanych i/lub okołobudowlanych;
  •  biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  •  doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  •  doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników;
  •  zdolności negocjacyjne i samosterowność;
  •  nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Oferujemy:

Oferujemy pełną wyzwań pracę w środowisku profesjonalistów oraz atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”