Trade Marketing / Brand Specialist [rekrutacja prowadzona online]

Apteka Dr.Max
Wrocław
praca stacjonarna
rekrutacja online
1322 dni temu
Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Trade Marketing / Brand Specialist [rekrutacja prowadzona online] - Wrocław
(umowa na zastępstwo)

Oczekiwania:
  • znajomość specyfikacji pracy marketingu offline (w punktach sprzedaży)
  • obycie z excelem i tabelami przestawnymi
  • doświadczenie w pracach administracyjno-inwestycyjnych
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji (także urzędowych)
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność
  • umiejętność pracy nastawionej na cel, pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Obowiązki:
  • rebranding aptek - przygotowanie procesu zmiany brandu aptek – dostosowanie oznakowania zewnętrznego oraz elementów wystroju wewnątrz do standardu sieci Dr.Max
  • ścisła współpraca z podwykonawcami
  • zarządzanie budżetem
  • prace administracyjno-prawne – uzyskiwanie pozwoleń i decyzji administracyjnych (urzędy, konserwatorzy zabytków, plastycy miejscy)
  • praca z brandbookiem, nadzór nad przygotowywanymi projektami wizualizacji aptek
  • zarządzanie materiałami POS
  • tworzenie raportów i badań rynkowych w aptekach
  • tworzenie i zarządzanie akcjami promocyjnymi w aptekach
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon i laptop
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • przyjemną atmosferę oraz bogaty pakiet benefitów

Poznaj

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i za granicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy – najlepsi specjaliści!

Dr.Max rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2005 roku i od tego momentu nieustannie się rozwija. Aktualnie Dr.Max jest jedną z największych sieci w kraju, posiadającą niemal 600 aptek franczyzowych, w których zatrudnionych jest ponad 4 000 pracowników.