Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Tłumacza z języka koreańskiego

Ceragem Poland Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4945 dni temu

Ogłoszenie numer: 142012, z dnia 2011-04-05

Firma Ceragem Poland poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła rolę Asystentki / Asystenta prezesa firmy.

Do obowiązków jej/jego będzie należało tłumaczenie pisemne i ustne z języka polskiego na koreański jak również z koreańskiego na polski .

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka koreańskiego w mowie i piśmie
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną
  • pracę w miłym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego