Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Tłumacz przysięgły Warszawa
Tłumacz przysięgły języka angielskiego

TGC Corporate Lawyers
Warszawa
praca stacjonarna
2863 dni temu

TGC Corporate Lawyers jest międzynarodową firmą prawniczą. Od 26 lat poprzez nasze biura w Polsce, Czechach i na Słowacji obsługujemy prawnie lokalnych i międzynarodowych Klientów. Do współpracy w biurze warszawskim aktualnie poszukujemy:

Warszawa
Opis stanowiska:
  • Tłumaczenia z języka polskiego na język angielski oraz z języka angielskiego na język polski, w tym także tłumaczenia przysięgłe
  • Bieżące wsparcie zespołu w zakresie językowym
  • Wsparcie w tłumaczeniu na spotkaniach biznesowych, przy negocjacjach, przy prowadzeniu spraw sądowych i u notariusza
Wymagania:
  • Uprawnienia tłumacza przysięgłego języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pozytywne nastawienie
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w zróżnicowanych projektach
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozbudowany pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, kursy językowe on-line
  • Świetną atmosferę pracy
  • Rewelacyjną lokalizację biura (metro Rondo Daszyńskiego)
Administratorem danych jest TGC Ordowska i spółki powiązane z siedzibą w Warszawa 01-209,
Hrubieszowska 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich
danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych
osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Crowe Poland

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.