Praca.pl Praca Lubelskie Świdnik Tłumacz Świdnik
Tłumacz języka włoskiego

PZL-Świdnik
Świdnik, k. Lublina / Aleja Lotników Polskich 1
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
9 godz. temu
Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.

Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.
Miejsce pracy: Świdnik, k. Lublina / Aleja Lotników Polskich 1
Zadania:
  • Tłumaczenie dokumentów wewnętrznych (technicznych, prawnych, finansowych, biznesowych) oraz specyfikacji i instrukcji technicznych,
  • Korekta dokumentów pod względem poprawności językowej i gramatycznej,
  • Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne podczas spotkań i szkoleń,
  • Bieżące wsparcie językowe
  • Analiza wyników oraz sporządzanie sprawozdań.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (filologia włoska, lingwistyka, italianistyka) lub wykształcenie techniczne z udokumentowaną znajomością języka włoskiego,
  • Zaawansowana znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku tłumacza (tłumaczenia ustne i/lub pisemne),
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość oprogramowania MS Office, narzędzi CAT (np. SDL Trados),
  • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, umiejętności komunikacyjne, proaktywność.
Oferujemy:
  • Pracownicy to nasza największa wartość – w trosce o Wasze bezpieczeństwo oferujemy pakiet medyczny i ubezpieczeniowy, który można uszyć sobie na miarę,
  • Lubimy, jak jesteście wypoczęci – wspieramy Wasz wypoczynek w formie dofinansowania do wakacji, ale także Świąt,
  • Cenimy work-life balance – możesz przyjść do Biura między 08:00 a 09:00 i nie martwić się porankiem,
  • Stawiamy na rozwój pracowników – u nas skorzystasz z dofinansowania do szkoleń i kursów, w tym na naukę języków obcych,
  • Sport to zdrowie – udostępniamy dostęp do karty Multisport.
Benefity:
  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego i Opieki medycznej,
  • Świadczenia gotówkowe z okazji świąt,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży,
  • Dofinansowanie biletów do ośrodków kultury,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Karta Multisport.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

PZL-Świdnik

Od 2010 r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Koncern zatrudnia ponad 49 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.