Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Sławno    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku Koszalin- Słupsk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Dęblin Tłumacz Dęblin
Tłumacz języka francuskiego

RTC Robert Capała
Dęblin
praca stacjonarna
2392 dni temu

Ogłoszenie numer: 1830019, z dnia 2017-12-28

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, a doświadczenie i precyzję w montażu regałów gromadzimy nieprzerwanie od 1995 roku. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

Miejsce pracy: Dęblin

Opis stanowiska

(praca dodatkowa)

  • Tłumaczenie dokumentacji oraz umów (na potrzeby firmy, tłumaczenia nie przysięgłe)
  • Wsparcie firmy w kontaktach Francuskojęzycznych

Wymagania

  • Biegła znajomość j. Francuskiego
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie