Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Sławno    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku Koszalin- Słupsk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz języka angielskiego

Capricorn S.A.
Świebodzice
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1005 dni temu

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 390 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice
Obowiązki:
  • wykonywanie tłumaczeń pisemnych i ustnych: umów, pism, prezentacji, dokumentacji
  • wykonywanie tłumaczeń ustnych symultanicznych
  • wykonywanie tłumaczeń ustnych "towarzyszących" w trakcie spotkań
  • redagowanie i korekta tekstów angielsko – polskich, polsko- angielskich
  • bieżące wsparcie administracyjne przełożonego w zakresie realizowanych zadań
Wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • udokumentowane doświadczenie w tłumaczeniach – min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacji pracy, dokładność i terminowość
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe i świadczenia z ZFŚS
  • przyjazną atmosferę w pracy i owocowe wtorki