Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Tłumacz Lublin
Tłumacz dokumentów archiwalnych i inskrypcji nagrobnych

Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Lublin
praca stacjonarna
4 godz. temu
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/2461
OBOWIĄZKI:
Odczytywanie, tłumaczenie i analiza dokumentów archiwalnych i inskrypcji nagrobnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali filolodzy i tłumacze
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: serbski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Obsługa programów pakietu MS OFFICE

Wymagania inne:

Znajomość historii i kultury obszaru Wojwodiny.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Elżbieta Zdeb
814665221

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie/CV

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie