Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Tłumacz Mazowieckie
Tłumacz Dokumentacji Lotniczej

Heli SP. zo.o. Invest S.K.
mazowieckie, Warszawa - Chomiczówka
praca stacjonarna
2007 dni temu

Ogłoszenie numer: 2351715, z dnia 2019-03-21

Heli Invest to polska firma działająca od ponad dekady w branży lotniczej
w kooperacji z AIRBUS HELICOPTERS.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko tłumacza języka angielskiego
do pracy w biurze w Warszawie:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa - Chomiczówka

Opis stanowiska

  • tłumaczenie pisemne dokumentów w parze EN-PL i PL-EN (głównie teksty techniczne - lotnicze)
  • redagowanie i korekta tekstów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • doświadczenie w tłumaczeniach lotniczych – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe lingwistyczne lub techniczne
  • znajomość programów typu CAT /TRADOS
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych