Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Tester Telefonów Komórkowych

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6820 dni temu

Ogłoszenie numer: 17549, z dnia 2006-01-24

Power Media jest wrocławską firmą programistyczną specjalizującą się w technologiach webowych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/PM/OTB

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - bardzo dobra znajomość języka angielskiego - znajomość języków skryptowych (Phyton, Perl lub C) - dyspozycyjność

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami